Specjalistka/Specjalista ds. Rekrutacji Medycznych

at  Scanmed SA

Kraków, małopolskie, Poland -

Immediate08 Jul, 2024Not Specified09 Apr, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie talentów z branży medycznej (w szczególności lekarze i pielęgniarki) w oparciu o różnorodne źródła, zwłaszcza poszukiwania bezpośrednie (direct search),
  • udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych w celu pozyskiwania wartościowych kontaktów i budowaniu pozytywnego wizerunku organizacji,
  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,ścisła współpraca w Działem HR i kierownictwem jednostek medycznych.

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie w pracy w branży usług medycznych np. rekruter medyczny, przedstawiciel medyczny, kierownik centrum medycznego,
  • praktyczna wiedza z zakresu technik i efektywnych narzędzi w obszarze direct search (Facebook, LinkedIn itp.),
  • znajomość lokalnego rynku medycznego (małopolskie),
  • prawo jazdy kat. B.
  • nastawienie na realizacje celów,
  • dobra organizacja pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,umiejętność współpracy w rozproszonym zespole.

Oferujemy

  • formę współpracy dopasowaną do potrzeb,
  • pracę hybrydową,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych,
  • system benefitów pozapłacowych uzależniony od formy umowy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • współpracę z jedną z największych firm świadczących usługi w sektorze ochrony zdrowia.

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

1

Kraków, małopolskie, Poland