Staż Wakacyjny

at  Ergo Hestia

Sopot, pomorskie, Poland -

Immediate29 Jul, 2024Not Specified30 Apr, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

STAŻ WAKACYJNY

Miejsce pracy: Sopot
Twój zakres obowiązków:

Zapraszamy studentów II-IV roku do odbycia stażu wakacyjnego na jednej z przygotowanych ścieżek rozwoju:

  • ścieżka analityczna – staż w obszarach takich jak aktuariat, pricing, zarządzanie ryzkiem lub IT. Preferowane kierunki: matematyka, informatyka i ekonometria, inżynieria danych.
  • ścieżka inżynierska – staż realizowany m.in. w obszarach underwritingu oraz likwidacji szkód. Preferowane kierunki: ubezpieczenia, ekonomia, zarządzanie.
  • ścieżka prawna – staż w biurze prawnym, biurze windykacji lub innej jednostce zajmującej się zagadnieniami prawnymi. Preferowane kierunki: prawo, administracja.
  • ścieżka kreatywna – staż w obszarze marketingu i PR lub CSR. Preferowane kierunki: psychologia, socjologia, marketing.

Dział, w którym będzie realizowany staż oraz zakres obowiązków doprecyzujemy na etapie spotkania rekrutacyjnego.

Nasze wymagania:

  • aktywny status studenta,
  • dostępność do odbycia stażu w Trójmieście w okresie lipiec – wrzesień w pełnym wymiarze godzin,
  • zaangażowanie oraz chęć zdobywania nowych umiejętności,
  • otwartość, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy stażowej z gwarantowanym wynagrodzeniem,
  • pracę w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia,
  • praktyczną naukę pod okiem profesjonalistów,
  • realny wpływ na rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy i przyjazną atmosferę,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

How To Apply:

Incase you would like to apply to this job directly from the source, please click here

1

Sopot, pomorskie, Poland