Technolog – Programista Obrabiarek Sterowanych Numerycznie

at  JELCZ Sp z oo

Jelcz Laskowice, dolnośląskie, Poland -

Immediate10 Sep, 2024Not Specified10 Jun, 2024N/AGood communication skillsNoNo

Description:

TECHNOLOG – PROGRAMISTA OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

O nas:
Spółka JELCZ - Członek Grupy Kapitałowej PGZ z ponad półwieczną tradycją w dziedzinie motoryzacji gwarantująca najwyższe standardy jakości, innowacyjne metody produkcji i sprawdzone rozwiązania dla sił zbrojnych.

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie procesów obróbki skrawaniem w systemie;
  • Dobór odpowiednich narzędzi i technologii;
  • Monitorowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Uruchamianie pierwszych sztuk, normowanie, optymalizacja, wprowadzanie zmian w technologii;
  • Tworzenie kart operacyjnych, instrukcji technologicznych;
  • Typowanie maszyn do zakupu, sporządzanie specyfikacji maszyn;
  • Współpraca z wydziałem produkcyjnym;
  • Wdrażanie nowych technologii w procesie produkcyjnym;
  • Tworzenie programów w środowisku CAM;
  • Współpraca z działem konstrukcyjnym w zakresie zmian;
  • Weryfikowanie technologii dostępnych na rynku, udział w targach branżowych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średni techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako technolog/inżynier produkcji/procesu;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się programami CAD/CAM;
  • Mile widziana znajomość języka programowania Heidenhain;
  • Wiedza praktyczna w zakresie realizacji procesów obróbki mechanicznej/ubytkowej;
  • Umiejętność samoorganizacji pracy i wyznaczania priorytetów;
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Otwartość na zmiany i nowe technologie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w zmieniającym się środowisku pracy;
  • Inicjatywa i proaktywność w wykonywaniu zadań;

MIEJSCE PRACY: Jelcz-Laskowice

To oferujemy:

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Opieka medyczna LUXMED – bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – dodatki na Święta oraz urlop;
  • Dodatek motywacyjny;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Rozwój zawodowy – szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

1

Jelcz Laskowice, dolnośląskie, Poland